12 gier pod choinkę

Święta zbliżają się wielkimi krokami, czas pomyśleć o prezentach! Gry planszowe będą idealnym upominkiem dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także dla całych rodzin. Mamy dla Was propozycje 12 gier, które sprawdzą się jako prezenty pod choinką i umilą Wam długie, zimowe wieczory.

GRY DLA DZIECI

ŚLIMAKI TO MIĘCZAKI
W tym wyścigu wygra najwolniejszy ślimak!
Podczas gry nie znasz kolorów ślimaków należących do rywali. Za pomocą kostek przemieszczasz nie tylko swojego, lecz także pozostałe ślimaki. Takiego wyścigu jeszcze nie było! Rewelacyjna zabawa dla graczy w każdym wieku. (>>>więcej)

 

JAMNIKI
Ubierz jamnika w kubraczek!

Podczas gry Twój jamnik będzie rósł, musisz więc ubierać go w coraz większy kubraczek. Staraj się, aby na kubraczku było jak najwięcej symboli kostek – zdobędziesz za nie punkty! Dodatkowe punkty dostaniesz za kolory kubraczka. (>>>więcej)


PASZCZAKI
Światowy hit!
Podczas gry w przemyślany sposób wykładamy karty na stół i łapiemy paszczaki. Zadaniem graczy jest złapanie jak największej liczby paszczaków. Proste zasady, zabawne ilustracje, doskonała gra dla całej rodziny. (>>>więcej)


POTWORNE PORZĄDKI
Czy Twoje dziecko lubi sprzątać zabawki?
W tej grze mali gracze robią porządek w swoich pokojach. Wyciągają z woreczka różne przedmioty i kładą na odpowiednie miejsca. Zadanie utrudniają im psotne stworki.  Wygra gracz, który pierwszy zrobi porządek w swoim pokoju. (>>>więcej)

 

GRY DLA CAŁEJ RODZINY

NOGI ZA PAS!
Uciekaj! Ale z godnością…
W tej grze nie znajdziesz śmiałka pokonującego smoka i zdobywającego serce księżniczki. Znajdziesz za to walczących o życie rycerzy-gamoni, którym zamarzyła się sława. Są w wyjątkowo niezręcznej sytuacji: z tyłu goni ich smok, a z zamku obserwuje ich księżniczka. Co więc robić? Uciekać! Byle nie za szybko, z godnością… (>>>więcej)

 

TOTEM
Nie daj się zepchnąć ze szczytu!
Staracie się umieścić swoje elementy na szczycie totemu. Nikt jednak nie wie, które elementy należą do rywali! Obserwujcie działania rywali, blefujcie i zdobywajcie punkty! Doskonała zabawa dla graczy w każdym wieku. (>>>więcej)


BUKIET
Piękna gra pełna kwiatów!

Gracze uprawiają kwiaty na swoich polach. Kostki symbolizują klientów chcących kupić określone rodzaje kwiatów. Gracze ścinają je na swoich polach, za co zdobywają punkty. Uwaga! Każdy kwiat można ściąć tylko raz! Masz kilka dróg do zwycięstwa. Zostań najlepszym hodowcą kwiatów! (>>>więcej)

 


JEDZIE POCIĄG Z DALEKA

Kafelkowa gra kolejowa! 
Za pomocą kafelków budujemy sieć torów, po której jeżdżą nasze lokomotywy. Każda z nich musi dotrzeć do innego miasta. Im szybciej tam dotrzesz, tym więcej punktów zdobędziesz. Obserwuj lokomotywy innych graczy i pilnuj, aby nie dojechały do stacji przed tobą! (>>>więcej)

GRY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

CHOINKA
Ubieramy choinkę!
Macie do dyspozycji 3 rodzaje bombek, cukierki i ciasteczkowe ludziki. Od tego, w jaki sposób ubierzecie swoje choinki zależy Wasz wynik na koniec gry. Obserwujcie choinki rywali i umieszczajcie odpowiednie ozdoby na swoich drzewkach. Dodatkowe punkty zdobędziecie za zrealizowanie specjalnych zadań! (>>>więcej)

 


WYSPA SZAMANA
Odkryj egzotyczną wyspę!

Żegluj, gromadź surowce, buduj kopalnie i świątynie. Za każdy wybudowany obiekt zdobędziesz punkty. Korzystaj z pomocy miejscowego szamana – ułatwi ci dostęp do surowców! (>>>więcej)

 


ROLNICY
Widły w dłoń!
Uprawiasz ziemniaki, zboże, lawendę, słoneczniki i dynie. Im większe będziesz mieć zbiory, tym więcej punktów zdobędziesz. Każdy rodzaj uprawy możesz zebrać tylko raz! Obserwuj gospodarstwa rywali i podejmuj decyzje, co uprawiać w danym momencie! (>>>więcej)

 


NA KOŃCU JĘZYKA
Jedna z najlepszych na świecie gier imprezowych!

Gracze kolejno wykładają karty. Gdy na kartach 2 graczy pojawi się ten sam obrazek, następuje pojedynek!
Jak najszybciej podaj wtedy hasło z kategorii znajdującej się na karcie przeciwnika! Wygraj jak najwięcej pojedynków!
Bądź szybszy od rywali – powiedz to, co masz na końcu języka! (>>>więcej)

 

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

*

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Już się rejestrowałeś? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?