Dowiedz się, na czym polega gra Sherlock!

Przetestuj wersję demo gry „Sherlock – Jak kamień w wodę” zupełnie za darmo!

Spróbuj swoich sił w śledztwie! Jeśli jesteś ciekaw, na czym polega gra Sherlock, przetestuj swoje siły. Poniżej udostępniliśmy pliki do pobrania, na których znajdują się oddzielnie karty, instrukcja z wprowadzeniem, pytania do śledztwa, oraz rozwiązanie. Wystarczy je wydrukować, wyciąć i można rozpoczynać śledztwo!

Rozwiążcie zagadkę tajemniczego włamania i zniknięcia męża Nurii!

Dokonano włamania do mieszkania Nurii. Jej mąż wyjechał służbowo i zostawił klucze oraz telefon. Co łączy te wydarzenia? Policja prosi was o pomoc w rozwiązaniu zagadki. Kto się włamał? Gdzie jest mąż Nurii? Wcielając się w detektywów, staracie się odpowiedzieć na te i inne pytania.

SHERLOCK to seria niezależnych od siebie gier, w których wcielacie się w detektywów. Aby rozwiązać zagadki, musicie analizować wskazówki i wymieniać się swoimi hipotezami. Wykorzystując zdolności dedukcyjne, wspólnie staracie się zdobyć jak najwięcej punktów. Czy dacie radę dorównać sławnemu detektywowi? A może uzyskacie wynik na poziomie inspektora Lestrade’a?

Tutaj pobierzesz grę!

Pobierz i wydrukuj:

Sherlock_Karty_awers
Sherlock_Karty_rewers
INSTRUKCJA_Sherlock Jak kamień w wodę
PYTANIA_Sherlock Jak kamień w wodę
ROZWIĄZANIE_Sherlock Jak kamień w wodę

komentarze 2

  1. Alex pisze:

    Kapitalna seria!! Proste zasady czynią z niej idealną grę towarzyską: szybko się tłumaczy, gwarantuje świetną interakcję z pozostałymi graczami gdyż gramy wspólnie a nie przeciwko sobie. Dawno się tak nie ubawiliśmy. Szkoda, że w sprzedaży dostępnych jest tak mało tytułów… Trzymam kciuki, żeby seria się przyjęła !!! 🙂
    PS
    DZIĘKUJĘ ZA WERSJĘ DEMO

  2. Ala pisze:

    Seria Sherlock jest bomba🤗 Mam pytanie czy następne serie też będą? Było super. Mam nadzieję że będą!?! Trzymam kciuki

Dodaj komentarz

*

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Już się rejestrowałeś? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?