Prezenty idealne na dzień dziecka

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka gier planszowych, które świetnie sprawdzą się jako prezent z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Gry planszowe są idealnym sposobem na zabawę i spędzenie czasu z dzieckiem. Dlaczego? Po odpowiedź serdecznie zapraszamy do naszego artykułu, natomiast poniżej znajdziecie propozycję gier idealnych dla dzieci w różnym wieku.

Gry dla najmłodszych


LISEK URWISEK
 (wiek: 5-105 lat)

Najlepsza Gra Dziecięca Roku 2018 we Francji!
Gra detektywistyczna, w której dzieci nie rywalizują ze sobą. Zbierają wskazówki pozwalające rozwiązać zagadkę.

Gra posiada wyjątkowe elementy gry: specjalne kostki ze śladami lisa, pionki detektywów oraz detektor – specjalny sprzęt detektywa pozwalający zidentyfikować poszukiwanego lisa!ŚLIMAKI TO MIĘCZAKI
 
(wiek: 5-105 lat)

Najlepsza Gra Dziecięca Roku 2019!
W tym wyścigu wygra najwolniejszy ślimak! Podczas gry nie znasz kolorów ślimaków należących do rywali. Za pomocą kostek przemieszczasz nie tylko swojego, lecz także pozostałe ślimaki. Takiego wyścigu jeszcze nie było!

Rewelacyjna zabawa dla graczy w każdym wieku. Śpiesz się powoli!

 


PASZCZAKI (wiek: 5-105 lat)

Światowy hit!
Proste zasady, zabawne ilustracje, doskonała gra dla całej rodziny. Zadaniem graczy jest złapanie jak największej liczby paszczaków.

Jak złapać paszczaka? Podczas gry wszyscy kolejno wykładamy na stół po jednej karcie. Musisz kartę wyłożyć w taki sposób, aby na początku i na końcu rzędu kart znalazł się taki sam paszczak. Gdy to się uda, zdobędziesz wszystkie paszczaki z tego rzędu!

 

Gry dla nieco starszych

 

FABRYKA CZEKOLADY (8-108 lat)

Czekolada, którą dziecko może rozkoszować się bez konsekwencji!
Gra jak tabliczka czekolady! Fabryka produkuje czekoladę z różnymi dodatkami. W każdym momencie możesz odłamać sobie 5 kawałków. Obserwuj, jakie dodatki zbiera rywal i zdobądź więcej punktów od niego!


 

TOTEM (wiek: 6-106 lat)

Nie daj się zepchnąć ze szczytu!
Staraj się umieścić swoje elementy na szczycie totemu. Nikt jednak nie wie, które elementy należą do rywali! Obserwuj działania rywali, blefuj i zdobywaj punkty! Doskonała zabawa dla graczy w każdym wieku.


 

 

 

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

*

Facebook

@nasza_ksiegarnia_gry

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Już się rejestrowałeś? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?