Z kwiatka na kwiatek

Autorzy:  Ekaterina Gorn, Igor Sklyuev
Ilustracje: Ekaterina Gorn
Wiek: 10-110 lat
Liczba graczy: 2-4
Czas gry: 30 min

Tu kupisz grę

Strategia pełna motyli!

Starasz się stworzyć jak największe kwietne rabatki. Do kwiatów przylatują różnokolorowe motyle. Im więcej motyli przyleci, tym więcej punktów zdobędziesz! Uważaj, aby rywale nie zabrali ze straganu kwiatów, na których ci zależy.

Są 2 poziomy trudności: możesz grać z kartami dającymi dodatkowe sposoby zdobywania punktów lub bez tych kart.

W pudełku znajdziesz 40 drewnianych pionków motyli!

Proste zasady, strategia i planowanie, wielkie emocje!

Proste zasady gry!
(INSTRUKCJA Z kwiatka na kwiatek)

Zobacz, co kryje się w pudełku!

komentarze 2

  1. „Z kwiatka na kwiatek” to bardzo ciekawa gra. Niech Was nie zmylą te piękne kwiatki i drewniane motylki, bo w trakcie gry trzeba planować, myśleć logicznie i strategicznie oraz być o krok przed innymi graczami.

    Gra polega na stworzeniu jak największych rabatek kwiatowych w swoich ogródkach. A wiadomo, gdzie kwiaty, tam motylki. A gdzie motylki, tam więcej punktów. Rabatki tworzą kwiaty w tych samych kolorach. Im więcej kwiatów w rabatce, tym lepiej.

    Gra ma dwa warianty – podstawową i z kartami. W wersji podstawowej, za dwa motyle możemy dokupić sobie kolorowe pęki kwiatów, które pozwolą nam na szybkie powiększenie rabatek. W wersji z kartami, za odpowiednią ilość motyli możemy dokupić sobie karty ze specjalnymi działaniami, a przez to zdobyć więcej punktów.

    Jest to świetna rodzinna gra, której jedną z zalet jest to, że rozgrywka trwa ok. 30 minut. Nie zdążymy się więc nudzić i mamy ochotę na kolejne rozegranie. Gra jest przeznaczona dla dzieci od 10 roku życia, ale myślę, że śmiało można spróbować grać również z nieco młodszymi dziećmi. Jedynym minusem, zdaniem mojego męża jest to, że w grze są tylko kwiatki i motylki, co akurat mi w ogóle nie przeszkadzało.

Dodaj komentarz

*

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Już się rejestrowałeś? Zaloguj się


Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?